Uživatel

Aktuální uživatel:
neprihlášen
Přihlásit


ODKAZY NA ZAJÍMAVÉ WEBY

 

(Někdy si nevystačíme "jen s vyzkoušenou chemií" a je třeba vložit víru v tisíciletou léčebnou znalost našich předků. Já ji v tomto ohledu vkládám do svého kolegy MUDr.Petra Hoffmanna, který roky pracuje v oboru čínské medicíny)

(Každý z nás by se měl podle svých možností snažit pomáhat tam, kde je to potřeba. Já to zkouším prostřednictvím této humanitární organizace, se kterou jsem absolvoval i lékařskou misi v Africe)

                                                                                 

(Když potřebuji vyrazit na Šumavu na kolo, nebo jen na houby mohu se opravdu spolehnout na předpověď na těchto stránkách)

(Webové stránky našeho hospice již jsou poměrně dobře známé, ale pro rychlou orientaci je uvádím i zde)

(Protože patřím do Prachatické farnosti a zde jsem i konvertoval k víře, nemohu zapomenout na tento odkaz. Ale i proto, že třeba ještě někdo neví, že sv.Jan Neumann je nejznámějším rodákem z Prachatic)

(Když pátrám po "čemkoli", obsahová bohatost této encyklopedie nezklame)

(Chřipka je v posledních letech nejdiskutovanější viroza. Aktuální a relevantní informace o šíření této nemoci jsou zde)

(Když chodíme s kamarádem lézt, tak nejraději jezdíme do Rakouských Alp. Na tomto webu jdou najít nejen pěkné horolezecké cesty, ale i něco pro turisty a "skalkaře")

(V hloubi duše cítím zvláštní vztah k Irsku, mám rád irskou hudbu, krajinu ...ale i irské pivo)Načítá se